Series
Ratings
98
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
Kleo Season 2Rated ★ 4.0
Kleo Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
While You're AwayRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Yokohama Shopping LogRated ★ 4.0