Movies
Ratings
403
Captain MarvelRated ★ 3.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
The King of the BorderRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
I Dream in Another LanguageRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
RosebudRated ★ 2.0
The UnderdogRated ★ 3.5
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 3.0