Movies
Ratings
255
Look BackRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
PietaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5