Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
OnimushaRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5