Series
Ratings
179- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0- 나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 2.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 3.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0