Movies
Ratings
918
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Mad GodRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 1.0
Feels Good ManRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0