Series
Ratings
29- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0