Movies
Ratings
780
Hidden FaceRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 2.0
The MoonRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Ghost StationRated ★ 2.0