Movies
Ratings
246
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0