Series
Ratings
18
DoctorsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0