Movies
Ratings
450
Green BookRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.5
Redd Inc.Rated ★ 3.0
V/H/S/94Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
The BeekeeperRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0