Movies
Ratings
1950
Perfect DaysRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Taste of OthersRated ★ 4.0
The Last MistressRated ★ 2.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The ChildRated ★ 4.0
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 5.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5- EunwooRated ★ 3.0
BAKA's IdentityRated ★ 2.5
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 3.5