Series
Ratings
28
Warm and CozyRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0