Series
Ratings
72
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- BodyguardRated ★ 4.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0