Movies
Ratings
123
VertigoRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0