Series
Ratings
130
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Diary of Our Days at the BreakwaterRated ★ 3.5
Blue Archive The AnimationRated ★ 2.5
Dolls' FrontlineRated ★ 2.5- 아이돌 마스터 신데렐라 걸즈 극장Rated ★ 3.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Terminator ZeroRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.5
Kemono FriendsRated ★ 3.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0