Series
Ratings
277- Alibi BreakerRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 2.5
Partners for JusticeRated ★ 2.0
Partners for JusticeRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 2.5
Black SummerRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Reality ZRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 3.0