Titles you rated
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Joker GameRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.5- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 3.0
Flowers of EvilRated ★ 1.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
The Rolling GirlsRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
Insomniacs After SchoolRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Boogiepop And OthersRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
Tatami Time Machine BluesRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5