Movies
Ratings
98
30 Days of NightRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Carlito's WayRated ★ 3.5
TradeRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Enlightenment FilmRated ★ 3.5
Jesus HospitalRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5