Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
- The Lost RoomRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0