Titles you rated
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 2.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Yes! PreCure 5Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5