Series
Ratings
19
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0- Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0