Series
Ratings
27
One and OnlyRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Empress of ChinaRated ★ 2.0
Ruyi's Royal Love in the PalaceRated ★ 3.5
The Princess RoyalRated ★ 3.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 1.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Immortal SamsaraRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
A Dream Within a DreamRated ★ 3.5
BargainRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
The DoubleRated ★ 3.5
Moonlight MystiqueRated ★ 2.5
Love You Seven TimesRated ★ 3.5