Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0