Movies
Ratings
173
DancerRated ★ 5.0
Midnight Diner 2Rated ★ 5.0
SelmaRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Kabukicho Love HotelRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
A Bigger SplashRated ★ 5.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
FrankRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0