Titles you rated
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5