Series
Ratings
54
Kamen Rider DriveRated ★ 3.5
10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 2.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.0
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.0
Kamen Rider Ex-AidRated ★ 3.0
KAMEN RIDER WIZARDRated ★ 2.5
Kamen Rider FourzeRated ★ 3.0
Kamen Rider OOORated ★ 4.5
Kamen Rider GaimRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0- Kamen Rider BuildRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- SetoUtsumiRated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5