Series
Ratings
39
ExtracurricularRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Good GirlsRated ★ 3.0
Dark TouristRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5