Movies
Ratings
173
IdentityRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 1.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 2.0
Baby and MeRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.5