Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 2.5- Noodle roadRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 2.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.0
Dr. StoneRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 2.5