Series
Ratings
167
ChernobylRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
PresidentRated ★ 1.5
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 1.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 1.5
Hidden Singer Season 4Rated ★ 2.5
Youth Over FlowersRated ★ 2.5
EntourageRated ★ 1.5
LastRated ★ 2.5