Series
Ratings
43- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 5.0