Titles you rated
- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
- Pro BonoRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0