Titles you rated
Tsuredure ChildrenRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
TrespassersRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Oats StudiosRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0