Titles you rated
Go AheadRated ★ 5.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 3.0
Pursuit of JadeRated ★ 1.0
The Princess RoyalRated ★ 4.0
Are You The OneRated ★ 4.5
Melody of Golden AgeRated ★ 1.0
New Life BeginsRated ★ 4.5
In the Name of BlossomRated ★ 5.0
Flourished PeonyRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 2.5
The DoubleRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5