Titles you rated
Pretend It's a CityRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Loudest VoiceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0