Series
Ratings
49
Through the DarknessRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.0