Series
Ratings
38
AJ and the QueenRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
Everything NowRated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 4.5
MaidRated ★ 5.0
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Special Season 2Rated ★ 4.0
SpecialRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0