Series
Ratings
11
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0