Series
Ratings
33
Breaking BadRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0