Series
Ratings
50- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5