Movies
Ratings
85
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0