Movies
Ratings
642
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 0.5
DuneRated ★ 4.5
For the Love of SpockRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
PawnRated ★ 0.5
SoulRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
A Distant PlaceRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 2.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Golden HolidayRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5