Series
Ratings
67
KarmaRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5