Series
Ratings
65
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 1.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 5.0