Movies
Ratings
1409
Come and SeeRated ★ 5.0
Angel HeartRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 4.0
10DanceRated ★ 2.0
Tony TakitaniRated ★ 2.0
Eyes Without a FaceRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.5
OrlandoRated ★ 3.5
What Should We Have Done?Rated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 3.5
Thus a Noise SpeaksRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Live FleshRated ★ 3.5
Café LumièreRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.0
Wendy And LucyRated ★ 4.0
M. ButterflyRated ★ 3.0