Titles you rated
Full HouseRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0