Series
Ratings
161
SkinsRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
PastaRated ★ 1.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 0.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 0.5- MirandaRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5