Movies
Ratings
32
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0