Series
Ratings
33
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon: Data SquadRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
ShijukaraRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0- VALKYRIE DRIVE -MERMAID-Rated ★ 3.0
- Hip Whip GirlRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Season 2Rated ★ 4.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 4.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 4.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 5.0